شرکت منشور سیمین - تاریخچه شرکت

تاریخچه شرکت منشور

First slide

شرکت دانش بنیان منشور سيمين سال 1374 در حوزه الکترونیک و امنیت نرم افزار شروع به فعالیت نمود و تا به امروز با ساخت بیش از 50 محصول الکترونیکی، مکانیکی و نرم افزاری به عنوان یکی از مدعیان حوزه الکترونیک و امنیت نرم افزار در کشور می باشد، این شرکت علاوه بر موفقيت در توليدات خود، اعم از محصولات در حوزه امنيت نرم افزار و اتوماسيون صنعتي، در تحقيقات و نو آوري نيز همواره تلاش نموده و موفق بوده است. اختراعات ثبت شده، گواهي هاي اخذ شده و تقدير نامه هاي فراوان كسب شده، گواه اين مدعاست.

هم اکنون شرکت افتخار به داشتن بیش از 95 درصد مشتری شرکت های نرم افزاری کشور در حوزه امنیت نرم افزار، را دارا می باشد،که این گواه به صداقت،کیفیت،قیمت، پشتیبانی و خدمات پس از فروش محصولات تولید شده ی شرکت می باشد.

شرکت دارای سه بخش فنی مجزا می باشد:

 • توسعه نرم افزار
 • تحقیق و طراحی سیستم های الکترونیکی و سخت افزاری
 • تحقیق و طراحی سازه های مکانیکی

بخش توسعه نرم افزار متشکل از چند تیم فنی در حوزه های امنیت نرم افزار و اتوماسیون صنعتی می باشد.

حوزه امنیت نرم افزار شامل دو واحد برنامه نویسی ریز پردازنده ها(Firmware Programming) و واحد برنامه نویسی نرم افزار(Software Programming) می باشد و در حوزه اتوماسیون صنعتی همانند حوزه امنیت نرم افزار، دو واحد برنامه نویسی نرم افزار و ریز پردازنده، فعالیت می کنند.

بخش تحقیق و طراحی سیستم های الکترونیکی و سخت افزاری شامل واحد تحقیق و طراحی، واحد مونتاژ ، واحد تست و تعمیرات می باشد.

بخش تحقیق و طراحی سازه های مکانیکی نیز در کارخانه ای مستقل از این دو بخش فعالیت می کند که شامل واحدهای تحقیق و طراحی اتوماسیون صنعتی،طراحی قالب، تولید و توسعه، مونتاژ، واحد تست و تعمیرات در حال فعالیت می باشند.

معرفی قفل های سخت افزاری منشور سیمین

قفل سخت افزاری منشور سیمین به بیانی ساده یک دستگاه الکترونیکی با درگاه ارتباطی USB است؛ این دستگاه دارای یک پردازنده مرکزی و حافظه فلش درونی است ، که از طریق الگوریتم های استاندارد و پیچیده امنیتی از طریق اکتیو ایکس مربوط به قفل با نرم افزار ارتباط می گیرد.

نرم افزار، رمز، ID یا داده های تعریف شده در قفل را با الگوریتم های استاندارد پیاده سازی شده یا قابل تعریف در قفل و اکتیوایکس می خواند در صورت برابری اجازه اجرای نرم افزار را می دهد در صورت مغایرت داده یا عدم وجود قفل سخت افزاری اجازه اجرا به نرم افزار داده نمی شود.

در واقع قفل های سخت افزاری شرکت برای محافظت از نرم افزارهایی که با زبان های برنامه نویسی مانند VB, Delphi, VC++, .NET و یا هر محیط برنامه نویسی دیگری که قابلیت استفاده از ActiveX را دارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

برای استفاده از قفل ، برنامه نویس برخی داده ها را به انتخاب خود در حافظه ی درونی آن ذخیره می کند. برای ذخیره کردن اطلاعات مذکور از نرم افزار مدیریت قفل (Manager) استفاده می شود.

و برنامه نویس می تواند با استفاده از اکتیو ایکس ارائه شده در حالت Single یا شبکه (با نصب سرویس قفل مربوطه بر روی سیستم سرور) به موارد مختلف قرار داده شده در قفل دسترسی داشته باشد.


 • صندوق فروشگاهی

  بدون فن و صدا.
  دارای صفحه لمسی خازنی.
  مجهز به شبکه بی سیم(Wi-Fi)،LAN.
  تبادل داده با کاربر و به‌روزرسانی از طریق 4 پورت USB .
  اطلاعات بیشتر


 • پوزبان

  بدون درایور
  اتصال به 3 دستگاه همزمان
  سازگار با همه پروتکل های PSPها
  اطلاعات بیشتر


 • GSM Modem

  دستگاهی است که برای ارسال و دریافت پیامک از طریق سیم کارت مورد استفاده قرار می گیرد.
  اطلاعات بیشتر


 • اسنتد لمسی

  بدون فن و صدا.
  دارای صفحه لمسیIR.
  مجهز به شبکه بی سیم(Wi-Fi)،LAN.
  تبادل داده با کاربر و به‌روزرسانی از طریق 4 پورت USB .
  اطلاعات بیشتر


 • کالرآیدی

  USB2.0-USB3.0
  FSK,DTMF
  Single,Network
  Save Offline, Line Disconnect
  Hock Off, Answer, Hock On
  Ring, Missed Call
  Dial Number, Caller ID
  اطلاعات بیشتر


 • CNC

  حرکت محور ها=800*500*500mm
  کنترلر=808D Siemens
  موتورمحورها=3000RPM
  اینورتر GSK 7.5(KW)
  سروو اسپیندل موتور GSK 8000RPM 7.5(KW)
  دارای ابزارگیر پنوماتیکی و برق سه فاز
  اطلاعات بیشتر


 • کنترلرهای صنعتی

  USB2.0-USB3.0/ بدون درایور/
  كنترل كننده موتور AC/ استپر موتور سه كاناله/ اينتر فيس و درايور استپر موتور چهار كاناله/ اينتر فيس Display چهار Digit/ انكودر روتاري سه كاناله/ مالتي پلاكسر 16 كانال دو انتخابي/ I/O هشت بيتي/ آنالوگ به ديجيتال 12 بيتي/ ديجيتال به آنالوگ 12 بيتي/ ديجيتال به آنالوگ 8 بيتي
  اطلاعات بیشتر

شرکت منشور سیمین

شرکت دانش بنیان منشور سيمين سال 1374 در حوزه الکترونیک و امنیت نرم افزار شروع به فعالیت نمود و تا به امروز با ساخت بیش از 50 محصول الکترونیکی،مکانیکی و نرم افزاری به عنوان یکی از مدعیان حوزه الکترونیک و امنیت نرم افزار در کشور می باشد. این شرکت علاوه بر موفقيت در توليدات خود، اعم از محصولات در حوزه امنيت نرم افزار و اتوماسيون صنعتي، در تحقيقات و نو آوري نيز همواره تلاش نموده و موفق بوده است.

لینک های مفید


شماره‌های تماس شرکت

ساعت کار
روزهای شنبه تا چهارشنبه
ساعت 8:00 الی 16:50