فرز cnc
 
 
 
 
 
  كليك كنيد
  قوي ترين قفل سخت افزاري  
 
از مزيت های قفل سخت افزاری می توان به عدم وابستگی کاربر نرم افزار قفل گذاری شده، به فروشنده آن اشاره کرد. چرا که اطلاعات مجوز نرم افزار در حافظه قفل ذخيره می شود و دیگر نیازی به تماس با فروشنده نرم افزار نیست.
برای استفاده از قفل های Tiny، برنامه نویس برخی داده ها را به انتخاب خویش در حافظه ی Tiny ذخیره می کند. برای ذخیره کردن اطلاعات مذکور از نرم افزار مدیریت قفل (Tiny HID Manager) استفاده می شود. لازم به ذکر است برنامه نویس می تواند با ایجاد کلمه عبور (Password)دستیابی به این داده ها از طریق نرم افزار مدیریت قفل را برای دیگران غیر ممکن سازد.
www.lllcd.com   www.5df.com    www.shegerd.com   www.4df.org  www.6df.org  www.8df.org  www.9sh.org   www.pedjvak.net  www.pedjvak.com  www.msbbs.com   www.guarddongle.com   www.dedj.com    www.dtick.com    www.pishrun.com
قفل سخت افزاري Tiny HID ورژن جدید قفل های Tiny، با قابليت نصب بدون نياز به درايور و استفاده همزمان چندين قفل روي يك سيستم و قیمت یکسان با قفل های Tiny، برتری چشم گیری نسبت به قفل های Tiny دارد.


توانايي ها: TinyHID
  • قابليت نصب برروي كليه سيستم هاي موجود PC يا LAPTOP.
  • شناسه ويژه (SPECIAL ID) جهت افزايش امنيت.
  • قابليت استفاده درشبكه و توانايي كنترل تعداد كاربران توسط سرور.
  • قيمت يكسان قفل شبكه و تك كاربره.
  • شماره سريال مخصوص هر قفل.
  • داراي امكانات ضدديباگ جهت جلوگري از ديباگ شدن توسط ديباگرهاي موجود در نرم افزار TinyProtect
  • استرداد وجه در صورت نارضايتي از تست اوليه.
  • و...
  Mini Tiny كوچكترين قفل سخت افزاري  
MiniTiny
این محصول منشورسيمين كه مانند ساير محصولات اين شركت، تمامي مراحل طراحي، تست و ساخت را در داخل شركت گذرانده، MinyTiny نام دارد كه به عنوان كوچكترين قفل سخت افزاري جهان شناخته شده است.
Mini Tiny از لحاظ مشخصات فني و نرم افزاري كاملا مشابه TinyHID است و تفاوت آنها صرفا به شكل ظاهري و سخت افزار بر مي گردد. MiniTinyHID بسيار ظريف و كوچك و با قابليت هاي بزرگ TinyHID طراحي شده و براي مشترياني كه به ظرافت محصول و اشغال كمتر فضاي پشت سيستم خود اهميت مي دهند، بسيار مناسب است. هم چنين به خريداراني كه به تعداد بالا قفل خريداري مي كنند نيز در خصوص بسته بندي، بسيار كمك خواهد كرد.
منشورسيمين دریافت آماده نظرات و پيشنهادات شما مشتريان گرامي در خصوص محصولات خود مي باشد.